Sierpień upłynął budowlańcom pod znakiem prac wewnątrz budynków. W zachodniej części nowego budynku głównego (budynku H) powstawały ściany wewnętrzne i trwały roboty murarskie i tynkarskie. Część wschodnia wciąż jest wznoszona.

DCIM100MEDIADJI_0036.JPG

Budynek H, fot. Sky Drone Studio dla KPIM

DCIM100MEDIADJI_0040.JPG

Budynek administracyjny (520) zyskał strop nad ostatnim piętrem. Trwają prace izolacyjne na styku z istniejącym budynkiem głównym, zaczęły się pojawiać tynki na ścianach najniższych kondygnacji.

Budynek administracyjny

Budynek administracyjny, fot. Sky Drone Studio dla KPIM

Parking wielopoziomowy zyskuje posadzki i wewnętrzne tynki. Wykonana została spodkowa warstwa dachu, na którym umieszczona zostanie instalacja solarna zapewniająca energię elektryczną dla oświetlenia zewnętrznego.

Ku końcowi zbliżają się już prace w budynkach technicznych: w kotłowni, trafostacji i garażu dla ambulansów (570 A) trwają prace malarskie, montowana jest stolarka drzwiowa i wykonywana jest elewacja z amerbloku. Trwają prace instalacyjne w hydroforni, natomiast zakończono już prace w węźle cieplnym i rozpoczął się jego rozruch. W drugiej trafostacji (570 B) trwa montaż zewnętrznej konstrukcji stalowej. Zakończono wewnętrzne prace malarskie. W toku jest montaż elementów wentylacyjnych i stolarki drzwiowej. We wszystkich budynkach prowadzone są prace w zakresie elektryki.

DCIM100MEDIADJI_0035.JPG

Budynek techniczny 570A, fot. Sky Drone Studio dla KPIM