W niedziele sklepy bywają zamknięte, zapraszamy więc na plac budowy szpitalnego miasteczka. Podczas dnia otwartego będzie można obejrzeć budynki z zewnątrz, zerknąć na parter nowego budynku głównego i wejść do oddanego już parkingu wielopoziomowego.

Przypomnijmy, że w jeszcze jedną marcową niedzielę, 25.03. 2018 r: powstające szpitalne miasteczko zwiedzą trzy, maksymalnie 20-osobowe, grupy. Pierwsza wejdzie na teren budowy o godz. 10.00, druga o godz. 12.00, a trzecia o 14.00. Na Bielanach trzeba być jednak 15 minut wcześniej. Uczestnicy muszą założyć kaski i specjalne kamizelki, wysłuchać wskazówek dotyczących zasad zwiedzania oraz podpisać stosowne dokumenty. W spacerze może wziąć udział każdy, także dzieci, ale tylko pod opieką dorosłych. Jak się przygotować? Przede wszystkim należy założyć odpowiednie obuwie, najlepiej trekkingowe z grubymi podeszwami, jeśli będzie padał deszcz, dobre będą kalosze.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, trzeba się tylko wcześniej zapisać. Można to zrobić, dzwoniąc pod nr telefonu: 56 656 21 22 lub wysyłając e-maila na adres: zwiedzanie-wszz@kpim.pl. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail, nr telefonu, a w przypadku dzieci także wieku.