Wycieczki po powstającym na Bielanach szpitalnym miasteczku odbywają się co tydzień. W każdą niedzielę trzy grupy zwiedzających mogą zobaczyć, jak powstaje jedna z najnowocześniejszych lecznic w kraju. Tak będzie aż do wakacji.

Budowę zwiedzają trzy, maksymalnie 20-osobowe, grupy. Pierwsza wchodzi na teren budowy o godz. 10, druga o 12, ostatnia o 14. Na Bielanach trzeba być jednak 15 minut wcześniej. Zbiórka przy dawnym parkingu w pobliżu ulicy Osiedlowej. Uczestnicy muszą założyć kaski i specjalne kamizelki, wysłuchać wskazówek dotyczących zasad zwiedzania oraz podpisać stosowne dokumenty. W spacerze może wziąć udział każdy, także dzieci, ale tylko pod opieką dorosłych.

Jak się przygotować? Przede wszystkim należy założyć odpowiednie obuwie, najlepiej trekkingowe z grubymi podeszwami, jeśli będzie padał deszcz wyciągnijcie z szafy kalosze.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, trzeba się tylko wcześniej zapisać. Można to zrobić, dzwoniąc pod nr telefonu: 56 656 21 22 lub wysyłając e-maila na adres: zwiedzanie-wszz@kpim.pl. Organizatorzy proszą o podanie imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail, nr telefonu, a w przypadku dzieci, także wieku.

Na uczestników wycieczki czekać będą upominki. Każdy dorosły otrzyma apteczkę samochodową. Będą też niespodzianki dla dzieci.

Zapraszamy!