Budowę szpitalnego miasteczka na Bielanach będzie można oglądać również w wakacje. Ostatnia przed sezonem urlopowym wycieczka po budowie miała się odbyć 1 lipca, do września planowaliśmy przerwę w zwiedzaniu. Ale na budowie lato to zazwyczaj czas wytężonej pracy, nie inaczej będzie na Bielanach. Aby można było zobaczyć, jak szybko rośnie nowoczesna lecznica, postanowiliśmy zorganizować dni otwarte także w lipcu i sierpniu. Tak jak do tej pory wycieczki będą się odbywały w każdą niedzielę o godz. 9.30, 11.00 i 12.30.

Udział w zwiedzaniu jest bezpłatny, trzeba się tylko wcześniej zapisać. Na Państwa zgłoszenia czekamy pod numerem telefonu 56 656 21 22 i adresem poczty elektronicznej zwiedzanie-wszz@kpim.pl. Poprosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail, numeru telefonu, a w przypadku dzieci także wieku. Mimo lata, na zwiedzanie trzeba wybrać się w odpowiednim obuwiu, najlepiej trekkingowym. Na budowę, ze względów bezpieczeństwa, na pewno nie wejdziemy w sandałach albo klapkach.

Na zwiedzających czekać będą upominki, dorośli otrzymają apteczki samochodowe, będziemy pamiętali także o miłych gadżetach dla dzieci.